X
GO
en-UStr-TR
Prof. Dr. Ioanna Kuçuradi Ziyareti

Prof. Dr. Ioanna Kuçuradi Ziyareti

Maltepe Üniversitesi’nin İnsan Hakları Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Prof. Dr. Ioanna Kuçuradi, 9 Kasım 2017 tarihinde Kurulumuz toplantısına katılarak, Başkanımız Sayın Köksal Toptan ve Kurul Üyelerimiz ile etik ve etik eğitimleri hakkında görüştü.

Ulusal Etik Paneli

Ulusal Etik Paneli

2015-2017 yılları arasında Kurulumuz ve Avrupa Birliği işbirliği ile yürütülen “Yolsuzluğun Önlenmesi ve Etiğin Teşviki için Teknik Destek Projesi” kapsamında 2 Kasım 2017 tarihinde Ankara HiltonSA Otel’de “Ulusal Etik Paneli” düzenlenmiştir.

Slovenya Çalışma Ziyareti

Slovenya Çalışma Ziyareti

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Yolsuzluğun Önlenmesi ve Etiğin Teşviki Projesi kapsamında Kamu Görevlileri Etik Kurulu Slovenya’nın başkenti olan Ljubljana’ya 23-25 Ekim 2017  bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi.

Uluslararası Etik Kapanış Konferansı

Uluslararası Etik Kapanış Konferansı

2015-2017 yılları arasında Kurulumuz ve Avrupa Birliği işbirliği ile yürütülen “Yolsuzluğun Önlenmesi ve Etiğin Teşviki için Teknik Destek Projesi” 18- 19 Ekim 2017 tarihinde Ankara Sheraton Otel’de yapılan “Uluslararası Etik Kapanış Konferansı” ile sonlandırılmıştır.

Afrikalı Heyetin deneyim paylaşımı amacıyla ziyareti - 26.10.2017

Afrikalı Heyetin deneyim paylaşımı amacıyla ziyareti - 26.10.2017

African Peer Review Mecanizm’ın CEO’su Sayın Prof. Eddy MALOKA ve personeli tarafından deneyim paylaşımı amacıyla 26 Ekim 2017 tarihinde Kurulumuza bir ziyaret gerçekleştirilmiştir. Kamu Görevlileri Etik Kurulu Üyesi Sayın Ömer Faruk DOĞAN başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda,  Kurulumuz tarafından yürütülen etik farkındalık faaliyetleri ve projeler hakkında bilgi verilmiş ve yine Kurulumuz tarafından gerçekleştirilen etik alanındaki araştırma çalışmaları konuklarımız ile paylaşılmıştır.

12345