X
GO
en-UStr-TR
Japonya'daki Vakıf Binasına Kurul Başkanımız Sayın Köksal TOPTAN'ın adı verilecek.

Japonya'daki Vakıf Binasına Kurul Başkanımız Sayın Köksal TOPTAN'ın adı verilecek.

TBMM eski Başkanı ve  Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan’ın,  Japonya’nın Fukuoka Eyaleti’nde faaliyet gösteren Cosmonet Japan Vakfı’na ait binanın bir bölümüne Sayın  Köksal TOPTAN’ın  ismi verilecek. 

https://www.haberler.com/japonya-daki-vakif-binasina-tbmm-eski-baskani-10712608-haberi/

OECD Toplantıları

OECD Toplantıları

26-27-28 Mart 2018 tarihlerinde Paris'te gerçekleşen OECD "Kamuda Dürüstlük Kıdemli Memurlar Çalışma Grubu Toplantısı" na ve OECD "Küresel Yolsuzlukla Mücadele ve Dürüstlük Forumu "na, Kurulumuz adına Kurul Üyemiz Büyükelçi Sayın Ahmet DEMİROK katılmıştır.

Sayın Prof. Dr. İbrahim SARAÇOĞLU kurulumuzu ziyaret etti.

Sayın Prof. Dr. İbrahim SARAÇOĞLU kurulumuzu ziyaret etti.

     Sayın Prof.  Dr. İbrahim SARAÇOĞLU 7 Mart 2018 tarihinde Kurul Başkanımız Sayın Köksal TOPTAN ve  Kurul Üyelerimizi ziyaret etti. 

     Kurul  toplantısından  önce Üyelerimizin sağlıklı beslenmeye ve sağlıklı yaşama dair sorularını cevaplayan Sayın SARAÇOĞLU'na teşekkürlerimizi sunarız.

Başbakanlık Personeli Etik Eğitimi

Başbakanlık Personeli Etik Eğitimi

     Başbakanlık personeline yönelik olarak, 26 ve 28 Şubat  2018  tarihihlerinde düzünlenen "Etik Davranış İlkeleri"  konulu seminer , Kurul Üyemiz Sayın Ziyaeddin AKBULUT tarafından verilmiştir.

Başbakanlık çeşitli birimlerinde  çalışan personelin  katıldığı seminer, oldukça verimli geçmiştir; Sayın AKBULUT'a ve katılımcılara teşekkür ederiz.

    

Kurulumuz Tosya Kaymakamlığını ziyaret etti.

Kurulumuz Tosya Kaymakamlığını ziyaret etti.

Tosya Kaymakamı Sayın Deniz PİŞKİN, “Kütüphanesiz Okul, Kitapsız Öğrenci Kalmasın” sloganıyla okulların kitap ve kütüphane eksikliğini gidermeyi amaçlayan kampanya kapsamında ilçenin ikinci kütüphanesinin açılışını yaptı.

 

Kurulumuz Başkanı Sayın Köksal TOPTAN ve Kurul Üyelerimiz, yürütülen kampanyanın etik kültüre katkısını vurgulamak ve Tosya Mithat Boyner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde oluşturulan ve Tosyalı Şehidimiz Özel Harekât Polisi Celal Yavuz’un adının verildiği kütüphanenin

açılışına katılmak üzere Tosya’yı ziyaret ederek Sayın Kaymakam’a “Teşekkür Belgesi” takdim ettiler.

 

Açılışa ayrıca, Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, Şehidimizin Babası Bilal Yavuz, kurum amirleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

 

Başkanımız Köksal TOPTAN ve Kurul Üyelerimiz, ziyaretin gerçekleştiği gün Tosya’da yaşanan yangın nedeniyle olay yerini de ziyaret ederek vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

 

 

123456