X
GO
en-UStr-TR
Psikolojik Yıldırma (Mobbing) Konulu Toplantı

Psikolojik Yıldırma (Mobbing) Konulu Toplantı

Mobbing ile Mücadele Derneğinin bankacılık sektöründe yaşanan psikolojik yıldırma (mobbing) olaylarına ilişkin Kurulumuza yaptığı başvuru üzerine 6 Aralık 2017 tarihinde düzenlenen toplantıda Türkiye Bankalar Birliğinin ve söz konusu derneğin temsilcileri ile bankacılık sektöründe yaşanan psikolojik yıldırma (mobbing) olayları ve yol açtığı sorunlar değerlendirilmiştir.

Prof. Dr. Ioanna Kuçuradi Ziyareti

Prof. Dr. Ioanna Kuçuradi Ziyareti

Maltepe Üniversitesi’nin İnsan Hakları Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Prof. Dr. Ioanna Kuçuradi, 9 Kasım 2017 tarihinde Kurulumuz toplantısına katılarak, Başkanımız Sayın Köksal Toptan ve Kurul Üyelerimiz ile etik ve etik eğitimleri hakkında görüştü.

Ulusal Etik Paneli

Ulusal Etik Paneli

2015-2017 yılları arasında Kurulumuz ve Avrupa Birliği işbirliği ile yürütülen “Yolsuzluğun Önlenmesi ve Etiğin Teşviki için Teknik Destek Projesi” kapsamında 2 Kasım 2017 tarihinde Ankara HiltonSA Otel’de “Ulusal Etik Paneli” düzenlenmiştir.

Slovenya Çalışma Ziyareti

Slovenya Çalışma Ziyareti

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Yolsuzluğun Önlenmesi ve Etiğin Teşviki Projesi kapsamında Kamu Görevlileri Etik Kurulu Slovenya’nın başkenti olan Ljubljana’ya 23-25 Ekim 2017  bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi.

12345